Бездротовий робот-пилосос для басейну Beatbot Sora P1

51106грн

Beatbot Sora P1 – сучасний бездротовий робот-пилосос для басейнів, який забезпечує повне автоматичне очищення дна та стінок без підключення до електромережі.

Пристрій оснащений потужним мотором і високоефективною системою фільтрації, що дозволяє швидко видаляти бруд, водорості, пісок та листя. Бездротова конструкція робота забезпечує легкість використання, маневреність і тривалу автономну роботу завдяки акумулятору великої ємності.

Переваги:

  • Повністю бездротове очищення басейну
  • Потужна всмоктуюча система
  • Ефективне прибирання дна та стінок
  • Легкий і компактний дизайн
  • Зручний у використанні та обслуговуванні
Артикул: 42513 Категория:

Описание

Бездротовий робот-пилосос для басейну Beatbot Sora P1

Робот-пилосос Beatbot Sora P1 чистить басейни будь-якої форми площею до 210 м². Потужний акумулятор позбавляє від клопоту з дротами та розетками – заряду вистачає на повний цикл прибирання.

Пилосос сам будує маршрут, акуратно обходить перешкоди та не застрягає в кутах. Дві щітки активно відтирають наліт, а три двигуни миттєво всмоктують пісок і листя. Місткий фільтр на 4.5 літри затримує навіть найдрібніше сміття та очищає воду до прозорості.

Керуйте пристроєм кнопкою на корпусі або через застосунок Beatbot на смартфоні. У комплекті є зарядний пристрій і спеціальний гак для зручного та безпечного вилучення робота з води.

  • Режим очищення: дно, стіни, ватерлінія
  • Час роботи: до 4 год.

Отзывы

Отзывов пока нет.

Будьте первым, кто оставил отзыв на “Бездротовий робот-пилосос для басейну Beatbot Sora P1”

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *